Těší nás

Tak to jsme my. Dvě milé, společenské, empatické duše, velké milovnice svatebních ceremoniálů, obřadů a oslav.

Absolvovaly jsme školu svatebních koordinátorek, neustále se učíme, vzděláváme, inspirujeme a nabízíme vám profesionální služby, které vás zbaví starostí, a zároveň nás naplní radostí. Rády se s vámi sejdeme a povíme vám vše, co nabízíme a co od nás můžete očekávat

monča a honza

Iva & Monika

Znáte to… bušící srdce, nervový stav na zhroucení, nesouvislé blekotání, panika, ale zároveň i tak nesmírně štěstím naplňující pocit. Ano, mluvíme o žádosti o ruku. Pokud jste zabloudili na naše stránky, jistě již máme tuto krásnou chvíli za sebou.

Po této události se vám v hlavě začínají rojit představy o vaší „vysněné“ svatbě, o svatebních šatech, o tom nejromantičtějším obřadu, o prvním novomanželském tanci na vaší nejzamilovanější písničku, o té dechberoucí výzdobě, která každého hosta posadí na zadek, o tom nebesky chutném dortu…

Ale kdo to všechno naplánuje, zorganizuje a připraví? Nám z I&M wedding bude velkým potěšením! Seznamte se s naší nabídkou organizace celé svatby, koordinace svatebního dne nebo svatebních konzultací. Vytvoříme váš velký den nezapomenutelným a bezstarostným. Navíc jsme na to dvě – profesionálně zaškolené, milé a empatické koordinátorky :).  

svatba vysocina

I

Iva Bambulová

Miluje společnost lidí. Je milá a úsměv jí nikdy nezmizí z tváře. Ráda rozdává radost a je pečlivá. Svatební obor byl vždy jejím přáním a snem. Ten si nyní plní.

M

Monika Hvězdová

Věří na pravou lásku, je velký snílek, má cit pro vizuální stránky věcí a ráda se baví. Ve svatebním oboru se pohybuje již 5 let a nic jí nečiní takové potěšení.

Iva Bambulová
Monika
svatba
z+p
m+p
eliška + tom

Naše služby

k

Máte zájem o koordinaci svatebního dne? Naše nabídka je zde.

K

Potřebujete porazit během svatebních příprav? Obraťte se na nás. Rády vám poradíme.

sledujte nás